MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly Předpověď počasí
+ Databáze všech motoristických a technických muzeí a míst spjatých s technickou historií naší země
VeteránKalendář nabízí pozvánky nejen na akce spjaté s historickými vozidly a stroji, ale též pozvánky na veškeré konané motoristické akce, veteránské a motoristické burzy, výstavy, festivaly a setkání. V databázi VeteránKalendáře se dále nacházejí pozvánky do všech motoristických a technických muzeí a míst spjatých s technickou historií naší země a též do zajímavých míst nacházejících se v blízkém okolí konání každé akce. V archivu VeteránKalendáře jsou uloženy všechny vložené pozvánky od roku 1998.
 Informace   Kontakty   Komerční inzerce 
Vložit pozvánku
Úvod
Kalendář
Archiv
Reportáže
Muzea
Místa
Detail

     *  povinný údaj    FORMULÁŘ PRO PŘIDÁNÍ NOVÉ INFORMACE K POZVÁNCE
   Jméno: * 
   E-mail:
   Obrazový
   dokument:

 ( formát *.jpg, max. 3 MB )
   Text: *    
  
   Odkaz: 
Nápověda
 • Vkládejte pouze věcné informace a poznámky. Informace neslouží k diskusi
 • Pro správné funkční zobrazení odkazu, vkládejte odkaz do textu v základním tvaru (např. www.motomagazin.cz)
 • Velikost obrazové přílohy pozvánky by neměla přesáhnout 3 MB. Přijat bude pouze soubor typu *.jpg.

  Návod k úpravě vkládaných obrazových dokumentů: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek (scan). Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 800 pixelů výšky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Požadovanou velikost pod 3 MBdosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.


 •    

  Sraz japonských motocyklů ročník 84 a starší

    SRAZ  
    Termín:20.06.2015Zobrazit obrazový dokument
    Místo:Zámek Libouň u Vlašimi
    Kraj:Středočeský kraj
    Popis:V osmdesátých letech se proháněli po silnicích do práce , za zábavou , cestovali. Vyhrávali závody. Pak jejich majitelé zestárli a oni skončili ve stodolách často v žalostném stavu. Pár jedinců si splnilo své klukovské sny a tyto motorky koupilo. Zavřeli se s ní do garáže. Trávili tam veškerý volný čas. Ale co jim při opravování šeptali , zůstalo tajemstvím. Těmto lidem se říká “ Zaříkávači Boldorů “.

  Rád bych pozval majitele a obdivovatele Boldorů na přátelské setkání . Přijeďte se navzájem seznámit a pokecat. Srdečně jsou zváni majitelé ostatních japonských značek do roku výroby 84.

  Program : najít nové kamarády navzájem si poradit nabídnout díly zjistit kde se dá něco sehnat

  Heslo setkání : Boldoráři všech krajů spojte se!
    Kontakt:
    E-mail:
    Internet:
    QR kód:
   Pozvánka vložena 18.02.2015  
   Zobrazit pozvánku  Zobrazit pozvánku    Vložit další informace  Vložit další informace  
   Změnit základní údaje pozvánky  Změnit údaje    Vložit reportáž  Vložit reportáž  
   Zopakovat pozvánku v jiném termínu  Zopakovat pozvánku    Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

  © Jiří Bartuš 2012